Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt szintű magyar érettségiv...

Emelt szintű magyar érettségivel milyen lehetőségek vannak a továbbtanulás terén?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, 2 év múlva emelt szintezek magyarból, mellé egy német alapfokút tennék le. Gyógytornásznak szeretnék tanulni de főiskolán. Annyira jó tanuló nem vagyok hogy egyetemet válasszak. Melyik főiskolákon tanítanak gyógytornász szakot?

2015. szept. 7. 16:14
 1/2 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy főiskolán nem lehet tanulni csak egyetemen amiből egész sok van, Semmelweis, Pécsi Tudományegyetem, Debreceni egyetem, Szegedi Egyetem
2015. szept. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mi a fene ***** válasza:
Nem biztos, hogy az egyetem nehezebb. Ugyanazt tanulod a főiskolán is, csak rövidebb idő alatt. az egyetem alaposabb tudást ad, persze birni kell idővel, és anyagilag is.
2015. szept. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!