Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Te mit tennél, ha a kisiskolás...

Te mit tennél, ha a kisiskolás gyereked azt újságolná, hogy a tanárnő rendszeresen a gyerekek padjára ül óra közben?

Figyelt kérdés

Emlékszem, az én időmben is volt ilyen tanár több is.

Ez számomra felfoghatatlan, hogy ilyen rossz példát mutat egy tanár.



2015. szept. 27. 08:34
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Bárcsak ez lenne a legnagyobb baj a mai közoktatásban!
2015. szept. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Ugy van! A tanár álljon csak a katedrán mint egy cövek és mondja a magáét! Semmi mosoly, kedvesség, közvetlenség! Csupa rossz példa. Még a végén a gyerek nem érzi magát az iskolában elég sz-rul. Felfoghatatlan!
2015. szept. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Az én padomra is ült tanár, emlékszem. Ilyenkor legalább nem tudtam mással foglalkozni, csak hallgathattam amit mond. Ergo figyeltem, megjegyeztem, nem kellett otthon megtanulni.
2015. szept. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Mi a fenétől rossz példa az? És úgy mégis mit kéne tenned? Árulkodni az igazgató bácsinál?
2015. szept. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Meglepődtem az eddigi válaszokon.

Ezek szerint az én gondolkozásommal van a baj.

Én eddig azt hittem, a székre ülünk, az asztalon írunk és eszünk, a tanár meg példát mutat.

Tévedtem volna?

:(

2015. szept. 27. 20:58
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kissé konzervatív vagy! Ülünk a strandon földön, a Duna-parti lépcsőn, otthon a lépcsőn, ha otthon hagytuk a kulcsunkat, a medence szélén, a sziklán, bárhol, aminek a felülete alkalmas arra, hogy rátegyük a hátsónkat. Akár az asztalon is, akkor magasabban lesz, és lát mindenkit. Pontosan melyik bibliai parancsolatba, erkölcsi vagy állami törvénybe ütközik az asztal székként való használata? Miféle negatív hatással bír ez a serdületlen ifjúság lelki egészségére?
2015. szept. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó. Utálom a hierarchiai határt jelképező tanári asztalt. A tanár azért van, hogy együttműködjön a rábízott gyerekekkel, és nem azért, hogy uralkodjon felettük. Ebbe a viszonyba bőven belefér az asztalon ücsörgés, sőt, ülhetnének a földön is, nem ettől lesz pszichopata sorozatgyilkos a diákokból.
2015. szept. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Pszichopata nem lesz emiatt a gyerek, de mint ahogyan szóvá tette a kislányom, hogy zavarja, engem is zavart annó.

Az arcomba rakja a seggét.

Vagy az is lehet, hogy az itt válaszolók egyike élte ezt át a suliban, mert ez csak többnyire az első padban ölőket érintette. Átélni és csak beszélni róla teljesen más.

2015. szept. 28. 08:24
 9/9 anonim válasza:
52%
Na akiket ennyire nem zavar, hogy a tanár a padon ül azokhoz elmegyek és a konyhában/nappaliban lévő asztalra ráülök, fingok 2 értelmeset utána jóétvágyat a szendvicsekhez.
2015. szept. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!