Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Kisiskolas gyerekek szulei!...

Kisiskolas gyerekek szulei! Mi a napirendetek? Foleg a reggelek erdekelnek.

Figyelt kérdés
2015. szept. 16. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

6-kor kel a gimnazista, fél 7-kor a férjemmel indulnak itthonról.


Fél 7-kor ébred az elsős és a hatodikos, negyed 8-kor indulnak a suliba. (a kicsi helyben, a nagy busszal a másik faluba) Napközisek.


Mindenki 4 körül ér haza.

2015. szept. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
...es reggelire van idotok? Ha igen, mit esztek? Ki valasztja ki a ruhakat? Eloszor mosakodas, aztan reggeli? neked mikor van idod keszulodni? Leirnad nekem reszletesen? Bocsi, csak jovohonapban "kolcsonkapjuk" a 7 eves unokahugomat, mert a Mamaja (tesom) honapokig korhazban lesz. Biztos, hogy felborul minden, mert mi messzebb lakunk a sulitol, valamit ki kell talalnunk... :)
2015. szept. 16. 21:10
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ésszerű lenne a gyerek anyját kérdezni és az ő napirendjuket alkalmazni, Max korábbi kelessel
2015. szept. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindig esznek. Kakaó, zabkása, stb., aztán fogmosás. A ruhákat néha este rakom ki, de többnyire reggel.


Én csak 4 órában dolgozom, déltől 4-ig. A kisebbel elbiciklizünk a suliba. Ez kb. 2 km. Aztán itthon rendrakás, stb. Majd megyek dolgozni.


1. voltam.

2015. szept. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Elsős a fiam. Reggel 6-kor keltem, míg összeszedi magát, elkészítem a kakaóját. Megissza, utána fogmosás, öltözés. Ezt ne tegyétek fordítva, mert az enyémet fogmosás után biztos, hogy fogkrémes lesz a ruhája. Utána van 10 perce kicsit még bambulni, 3/4 7-kor indulás a buszra. Nehezek a reggelek, noszogatni kell, fáradt még. Ő nem tud más reggelizni, csak kakaót. Az iskolába mindig csomagolok neki valamit, mert megéhezik az étkezések között. Gyümölcsöt, Dörmit, Happy Days-t, pogácsát. 4-re megyek érte, addig van napközi, 5-re érünk haza. Egyelőre még nincs lecke, így játszik, csavargunk, gesztenyét, diót gyűjtünk. 8-kor fürdés, mese és alvás.
2015. szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én hatkor kelek. Kikészítem a ruhákat, asztalra teszem a reggelit. táskába az uzsit, torna cuccot. 3/4 7-kor keltem a gyerekeket. Öltöznek, utána reggeli. (kakaó, szendvics vagy péksüti, vagy joghurt, tojás szokott lenni) fél 8-kor indulunk, 3/4 8-ra kell beérni a suliba, a szomszéd utcában van, a kicsit aztán viszem az oviba, 8-ra vele is ott vagyok. Mondjuk most betegek. :( Nem mennek sehová.
2015. szept. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A 9 éves unokahúgommal a reggeli:

- előző este fürdés, ruhák kiválasztása

- reggel hétkor ébresztés, negyed nyolcra készen kell lennie - öltözés, fésülködés

- amíg ébredezik-tollászkodik, elkészítem a kakaóját (ő mást nem tud reggelizni, ritkán egy kis tálka müzli)

- míg megissza, eldönti, milyen hajat szeretne - azt szeretem, mikor semmilyet, mert nem jó a kézügyességem :D

- kakajó után fogmosás, és fél nyolckor indulás a suliba

2015. szept. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi reggel kb fél óra alatt végzünk mindennel pedig 3 gyerek van (7, 8, 10), és esznek is itthon pár falatot (tény hogy nem ülve, de esznek). Ha kicsit tovább alszunk, akár húsz perc alatt is megvagyunk, de akkor szinte biztos hogy valami itthon marad.
2015. szept. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szoval celszeru mar este rakeszulni a reggelekre, es kicsit korabban kelni, mint a gyerek. szurkoljatok, hogy jol csinaljam! :) koszonom a valaszokat!
2015. szept. 17. 14:52
 10/12 anonim ***** válasza:

Kicsit... én max. tíz perccel kelek előbb, bőven elég annyi idő összekészülni.


Nem tudod elrontani, ne félj, max. első nap elfelejtetek valamit :)

2015. szept. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!