Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budai Középiskolába át vesznek...

Budai Középiskolába át vesznek félévkor vagy évközben?

Figyelt kérdés
Budai közép angol kéttannyelvű szakára szeretnék átmenni kb 3.8 4.00 atlaggal.Véleményem szerint angolból jó vagyok,már el is tudok beszélgetni egy angol emberrel,helyesírásom is rendben van. 10. évfolyam félévekor szeretnék átmenni. Van rá esélyem hogy felvesznek?
2015. szept. 27. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha teheted ne menj a Budaiba. Amúgy valószínüleg átvennének.
2015. szept. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Meg indokolnád légyszi miért mondtad hogy ne menjek a Budaiba?
2015. szept. 27. 22:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy ideig jártam oda, németre. Borzasztó osztályközösség, motiválatlan emberek, belefáradt tanárok. A legtöbb embernek az volt a célja, hogy meglegyen a kettes, néha a hármas is. Aki kicsit jobb volt, azt megpróbálták visszahúzni. Ebből lett elég hamar elegem és átmentem egy jobb suliba.
2015. szept. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!