Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Már 100%-ba biztos vagyok...

Már 100%-ba biztos vagyok benne hogy iskolát akarok váltani. A szuleimet hogy gyozzem meg? Es meg annyit hogy mit kell ilyenkor abba a kervenybe bele irni?

Figyelt kérdés

2015. szept. 30. 07:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen indokkal akarsz iskolát váltani? Azt kéne a szüleidnek is elmondanod.
2015. szept. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A szüleidet azzal próbáld meggyőzni, amiért nem érzed jól magad most- hogy sok energiát vesz el tőled, és tedd hozzá, hogy emiatt nem tudsz rendesen figyelni tanulni.

A menete:

abban az iskolában kell elkezdeni, ahová menni akarsz. Kérni egy időpontot az igazgatótól és a szüleiddel bemenni elmondani, hogy ide akarasz járni. Ha tud fogadni az iskola - ez az igazgató döntése-, csak akkor kell a mostani iskolában szólni és intézkedni, azt már akkor megmondják, hogyan kell.

2015. szept. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát elég rosszul erzem magam ebbe a suliba

Meg godollon lakok es a suli vacon van es kenytelen vagyok koleszos lenni es az se tetszik:/ godollore szeretnek menni egy jo szakkozepbol atvesznek gimibe??

2015. okt. 1. 07:34
 4/6 anonim ***** válasza:
ezt annak az iskolának az igazgatója tudja megmondani, ahová menni szeretnél Ez az első év ott? akkor minél hamarabb, annál több az esély.
2015. okt. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Első év igen es van kulonosebb feltetele hogy atvegyenek??
2015. okt. 4. 18:59
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor minél előbb, annál jobb- a tananyagban lévő különbséget majd kérik, hogy egyenlítsd ki - amit ott tanultak 2 hónap alatt és te nem - abból majd készülni kell, de biztos hagynak rá időt is. Próbáljátok meg mielőbb!!!
2015. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!