Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasim bemutattot a szuleinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim bemutattot a szuleinek sot egyut ebedeltunk az en szuleimet is bemutatta az oveinek minden kivansagomat lesi eskuvore viszen meg minden am minden adando alkalommal lefekszunk egymassal persze amit en is akarok de ugye attol meg szeret?

Figyelt kérdés

2014. júl. 9. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a háta közepére kíván téged.

Szerinted?

2014. júl. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
nyalja a buládot,úgy szeret lehozná a csillagokat is ha alubó lenné.
2014. júl. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kerlek rendes valaszokat..:) fontos lenne
2014. júl. 9. 15:18
 4/9 anonim ***** válasza:
nem, nem szeret. imád!
2014. júl. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szoval az h lefekszunk egymassal az csak jo ? mert azt jelenti hogy kivan ..?
2014. júl. 9. 15:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Most akkor pontosan mi a probléma?
2014. júl. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hogy kivan:) Meg gondolom, kíván is; most még mindig nem nagyon értem:)
2014. júl. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hat mindent megtesz ertem ..nem szegyeli hogy en vagyok a baratnoje ...mindenhova magaval visz..ugy banik velem mint 1 hercegnovel..de minden adando alkalommal lefekszunk egymassal..s ezt szerintettek nem kihasznalas vagy egyszeruen csak kivan??
2014. júl. 9. 15:24
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
:D Ha mindig a kedvedben jár, valszeg igazán szeret, meg, inkább veled csinálja, mint mással, nem?:D Hát, most figy, ha te nem akarsz annyiszor, mert neked néha a kevesebb több lenne , és amikor éppen csinálnátok, ezáltal jobban élveznéd, akkor mondd meg neki, vagy írd le, hogy ritkábban szeretnéd, és meg van oldva:) Hát most én szóljak neki?:D
2014. júl. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!