Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a bajai...

Mi a véleményetek a bajai III. Béla gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Jah, és van közületek olyan, aki oda jár, és koleszos?

2015. szept. 30. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem az is egy iskola Baján. Én nem javaslom mert az is drogtanya. De gondolom már oda jársz úgyhogy tudod.
2015. okt. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Már bocs kedves barom aki előttem válaszolt.A III.Béla egy kemény és jó iskola.Megnézhetnéd az országos ranglistán is!!


Na,de,hogy válaszoljak a kérdésre erős iskola,bár a koleszt sehol sem ajánlom.

2016. máj. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jók a diákok,szép az iskola,a legjobb tanárok tanitanak.Az igazgató is jó fej.Zirci iskola
2021. júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok: Örülök hogy jobbá vált az iskola amit írtam fentartom de múltidőben. 2013-ban voltam diák önkormányzati képviselő és több iskolával is összegyűlt dök napokon rossz tapasztalataim voltak. Ezért a válaszom 2015-ben helytállónak tartottam. Most a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen vagyok 2016 óta a haza szolgálatában, jelenleg több Bajai oktatási intézményt is megfelelőnek vagy kiválónak tartok. Általános iskoláktól a középiskolákon át a felső oktatásig olyan reformok voltak az elmúl évtizedben hogy az oktatás kezd kilábalni a sötét korból. Úgy vélem az ország többi oktatási intézménye is követi ezeket a reformokat tehát egységes színvonalon nyújt oktatást minden iskola. A Pécsi Tudományos Egyetem, a Szegedi Újtudományos Egyetem, A Budapesti Magyar Tudományos Akadémia, híres egyetemek melyek, egységesek színvonalilag a Nemzeti Közszolgálati Egyetemmel. Minden ifjúnak javaslom hogy tanuljon mert, később nehezebb lesz. Ha hazugság vagy, fölösleges is a tananyag, segít az értelmi szint növelésében, és a szellemi fejlődésben.
2021. júl. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!