Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Gimik/középsulik...

Budapesti Gimik/középsulik ahova felvesznek 3,5-ös átlaggal?

Figyelt kérdés
Különösen Kőbánya-Kispest lenne a legjobb mert Monorról utazok be. A felvételim miatt nem nagyon aggódok, olyan 40-50 pont lesz talán össz.-ben.

#gimnázium #átlaggal.
2015. okt. 5. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Deák Ferenc Gimnázium

Zrínyi Miklós Gimnázium


Esetleg a Leövey, de lehet, hogy az már erős lenne...

2015. okt. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

AZ igazság az, hogy mindegyik rossz. De ülönösen a Leövey, ismerem a sulit, tudom, hogy mostanában eléggé le engedtek az elvárásból, de azért ez már mégis csak rossz. A sulimba tavaly volt egy lány aki megpróbálkozott, hiába írt közepes központit+a jegyei is álom, nem vették fel. Egy másik sokkal butább embert viszont igen. A logika odatesz.

A Deák Ferencet is néztem, de 90 ponttól hívnak be szóbelizni, szóbeli nélkül meg cseszhetem.

A Zrínyivel a bajom egyszerűen az, hogy mindenki oda akar menni a körömben.

Az összes kilőve.

2015. okt. 7. 17:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Értem... Figyelj, bocsi, de mit vársz, 3,5-ös átlaggal (és 40-50 várt központival) a Fazekast vagy az Eötvöst ajánljam? Ha semmi sem okés, akkor szakközépiskola ://

Amúgy ha a Deák tetszik, ne mondj le róla.

Esetleg a Szent-Györgyi Albert Gimnáziumot tudom ajánlani, szegény haverom, aki 49 pontot írt, csak oda vették fel. Meg a Corvin Mátyásba és az Álmos Vezérbe.

2015. okt. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, nem úgy értettem, hogy hálátlan vagyok... Csak, mindegyiket elnézve elég rizikós, feltéve,hogy három lehetőségem van.

Köszi.

2015. okt. 10. 07:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Értem, szívesen :) Remélem azért megnézegetted azokat az iskolákat is, amit a legutóbbi hozzászólásomban írtam :) Szerintem a Szent-Györgyibe még csak-csak bekerülnél...
2015. okt. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, jó alaposan megvisgáltam őket... Az álmom a Deák F. Kispesten, de... Elég nagy álom. Igazából nem nagyon jelölöm meg az olyanokat, ahova csak-csak felvesznek (de köszönöm az ötleted) mert ha a 3ból egybe sem vesznek fel, akkor mehetek az Esélyibe, így fokozatosan hára hagyom azt a sulit ahova tényleg van esélyem, hogy felvesznek:)Helyesírásért bocsi, sietek.
2015. okt. 11. 20:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Értem, semmi... Hát akkor azt tudom mondani, hogy nagyon nagyon sok sikert a központi felvételire :)) Szurkolok, hogy bekerülj egybe amit szeretni fogsz :)

Ha bármi kérdésed lenne még, nyugodtan keress meg, szívesen segítek :))

2015. okt. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!