Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Surgoos! Van kulonbseg a bgf...

Surgoos! Van kulonbseg a bgf en hogy angolul vagy magyarul tanulok ker es mark et? Potfelvetelizem es 390pontom van de felek h csak 23hely maradt magyaron. Felvesznek? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

2015. aug. 2. 01:20
 1/1 anonim válasza:

Szia, én ugyan nemzetközi gazdálkodás magyar és angol nyelvű képzés közt vacilláltam, de hátha tudok neked segíteni.


Az angol azért jelent nagy előnyt, mert gyakorlatilag mire kikerülsz a főiskolából perfektül tudsz majd beszélni. De akkor tényleg mindent angolul fogsz tanulni. Matekot, közgazdaságtant, marketinget, ha van még informatikát is. Tehát ide egy erős középfok, de inkább felsőfokú angol nyelvtudás ajánlott. Azzal is számolj, hogy félévente nem 230 ezret kell fizetned, hanem 380 ezret a nyelvi pótlék miatt.


Magyarból nem nyitok vitát, mert felesleges, de ugyanúgy van pár tantárgy, amit felvehetsz angolul.


Szerintem, ha van hozzá lelkierőd végigcsinálni, jó az angoltudásod és nem számít az a plusz 150e félévente, akkor menj az angolra, mert hatalmas előnnyel indulnál a munkapiacon, amint kikerülsz a főiskolából.


Remélem, tudtam segíteni. :)

2015. aug. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!