Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A gazdálkodási és menedzsment...

A gazdálkodási és menedzsment szak az büfészak?

Figyelt kérdés
2015. okt. 11. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki mást hív annak, attól függően, hogy ő maga mit tudna vele kezdeni. Mindennel lehet kezdeni valamit, csak a megfelelő személyiség kell hozzá, de ezt rosszabb beismerni. Könnyebb szidni a sulit.


Amúgy szerintem nem az.

2015. okt. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Rohadtul nem az, csak normális suliban végezd el.
2015. okt. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mit hozol ki belőle. Én egy multinál dolgozom, 1 éve pályakezdőként nettó 180 ezer Ft-tal kezdtem, most nettó 250 ezer Ft-ot keresek. Volt csoporttársaim közül akikkel a mai napig jóban vagyok olyan is akad aki már pályakezdőként keresett annyit amennyit most én, de olyan is van aki megfelelő nyelvtudás hiányában csak egy hazai kisvállalkozónál tudott elhelyezkedni és nem keres csak nettó 160 ezer Ft-ot. Elég nagy a szórás, sok függ az egyéntől, hogy mit képes kihozni belőle.

Sőt, olyan csoporttársam is volt aki csak, azért jött, hogy a gazdasági ismereteit bővítse, hogy saját vállalkozást tudjon indítani.

2015. dec. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!