Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME-n Mérnökinformatikus...

BME-n Mérnökinformatikus alapképzésből létezik levelező?

Figyelt kérdés
Kerestem az oldalukon, de nem találtam. Lassan 30 vagyok, nem biztos, hogy jó ötlet nappalira menni. Mindenféleképen mérnökinformatikus képzésre szeretnék menni egy nagy presztízsű egyetemre.

2015. okt. 16. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem fut ilyen formában a képzés a VIK-en..

A nappali tagozat is csak nehezen végezhető el, egy levelező tagozat csak az oktatás minőségét rontaná, legalábbis itt Magyarországon, mert külföldön valahogy mindig meg tudják oldani, hogy a nappali képzés körülbelül egyenértékű legyen egy levelező, esti vagy akár internetes formában történő oktatással..

2015. okt. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sidel ***** válasza:

Nappali képzésen se kell minden órán bent lenned. Van elég sok diás óra, a diákat felrakják netre. Gyakorlatokon meg jó, hogyha bent van az ember (kötelező), mert abból jobban tanul, meg van ki segítsen, ha elakad. Nem tudom szeptemberre megjavítják e a rendszert, de ha nem, akkor még első évben se kötelező előadásokra bejárnod.

Én most negyedéves vagyok egy kis csúszással és úgy megtudtam csinálni, hogy gyakorlatok miatt csak heti egy nap kell bejárnom... az más kérdés, hogy én az előadásokon is szeretek többnyire ott lenni.

2015. okt. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
A korod miatt nem akarsz nappalira menni? Én 26 vagyok, és mindenki pont lesz@rja :D
2015. okt. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ÓE-n van esti képzés mérnökinfóból. Véleményt viszont nem tudok róla, mert nem az adott szakra járok.
2015. okt. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!