Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécsi KIVISZ, KERO Középiskolá...

Pécsi KIVISZ, KERO Középiskoláról szeretnék feltenni pár kérdést?!

Figyelt kérdés

Szisztok!:)

Szeretnék tapasztalatokat kérni Pécsen élő emberektől,esetleg a Kiviszben tanuló / tanult emberekől.Ezekre a válaszokra igazán szükségem lenne.Akár itt válaszban akár üzenetben.

Kérdéseim:

-Milyen ott az okatatás?

-Erős az idegenforgalmi tagozat?

-Nehéz a felvételi?

-Milyen a diákok társaságának többsége?

-Hányas átlaggal vesznek fel idegenforgalmi tagozatra?(kb)

-Mire lehet ott számítani?

-Előkészítő évben nehéz a német ha alapról kezdem?


És még a kollégiumról is szeretnék pár tényt kérni.

Eddig csaak rossz híreket hallottam róla.Ezért is vagyok rá kíváncsi mert valószínű oda jelentkezek.



2015. okt. 21. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:

-Milyen ott az okatatás?

A Kero... Hát nem az alja a városnak, de nagyon gyenge az oktatás. Ez nem a tanárok hibája.


-Erős az idegenforgalmi tagozat?

Nem kifejzetten, de az talán a lejobb.


-Nehéz a felvételi?

Nem, konkrétan mindnekit felvesznek oda, aki nem kettes tanuló. Az utóbbi években már őket is. Gyerek-hiány van.


-Milyen a diákok társaságának többsége?

Balhés, problémás, nem szorgalmas. De tisztelet a kivételnek, normálisak és jóképességűek is járnak ide.


-Hányas átlaggal vesznek fel idegenforgalmi tagozatra?(kb)

Hát.. A 3,00-et érd el és bent vagy.


Sajnálom, de a helyedben keresnék valami jobb helyet, kivéve ha te is ilyen balhés vagy.

2015. okt. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem,nem vagyok balhes.Epp ellenkezoleg.

De nagyon szeretnek idegenforgalmi tagozatra menni es ez az egyetlen olyan iskola a kozelemben ahol ilyen tagozat van.

2015. okt. 23. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!