Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Olyan középiskolát keresnék...

Szaprofita kérdése:

Olyan középiskolát keresnék Budapesten, amin van Biológia szak, és van a közelében kollégium?

Figyelt kérdés

2015. okt. 21. 19:22
 1/3 anonim válasza:
Sajnos a kollégiumról nem tudok nyilatkozni, de jó például a Kőbnyai Szent László gimnázium biológia kémia szaka. Tudom, hogy csak a biológiát kérdezted, de hidd el a kettő ismeretanyagából együtt jár. Én ott végeztem és az osztályom kb. 2/3 ada orvosin, állatorvosin, elte biológián és biomérnökin van most egyetemen. A megközelítés jó elég sok irányból, ha esetleg a városban kicsit arrébb találnál kollégiumot ne vegye el a kedved.
2015. okt. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elnézést, de nem tudom értelmezni, kissé zavaros. Ha esetleg le tudná írni valahogy érthetően...

De a választ és a fáradozást köszönöm!!!

2015. nov. 1. 10:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Deák téri Evangélikus Gimnázium, van kollégiuma is. Biológia- kémia tagozatot is indítanak. Mondjuk ez egy erős iskola (legutóbbi országos lista 12. helyezettje)


Ha nagyon jó tanuló vagy, még erősebb iskolára vágysz, akkor az Apáczai. Van kollégiumuk is.

2015. nov. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!