Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Àtlehet menni a Váci...

Àtlehet menni a Váci Madách Imre Gimnáziumból a Boronkayba?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy ez nem ebbe a kategoriaba valo,de ugy latom,csak itt valaszolnak is ra. Szoval kituno tanulo voltam,felvetelit is jol irtam meg,de a Madachot jeloltem meg elsonek,szoval itt vagyok. 9.es vagyok egyebkent. Itt becsuszott par rossz jegy,de borzasztoan szeretnek atmenni. lehetseges?

2015. okt. 23. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
A szülővel először a választott új helyre kell menni -az igazgatóhoz (kérni kell időpontot, személyesen, telefonon ne mondjátok, mert leráznak, ne szidjátok a régit, mert az rossz fényt vet rátok, legyen valami indok, hogy miért akarod) Az igazgató mondja meg: hogy tud-e fogadni és ha igen mi a következő lépés!
2015. okt. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igazgatóval kell beszélni. Bemész a boronkayba. Jobbra a lépcső, felmész egy emeletet, majd kozvetlen jobbra van az igazgatóság. Szüleiddel menjetek be.
2015. okt. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. DEP van esely ra,hogy atmehetek?
2015. okt. 25. 19:09
 4/5 anonim válasza:
van
2015. nov. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én anno a keriből mentem át (ott nulladikat jártam, aztán 9.-ben kerültem át). Először pár napos "próbatanításra" kellett járnom a még mikor nulladikso voltam, de az osztályfőnök nagyon ellenszenves volt, az első pillanattól úgy kezelt, mint valami hülyét, és már a 2. nap mondta, hogy sajnos nem felelek meg a követelményeknek (közben a szintfelmérő amit írtam, jobbra sikerült mint az egyik leendő osztlytársamnak akivel beszéltem, emellett pedig semennyi számonkérés nem volt, nem is vettek emberszámba, mintha ott se lennék..). Én egyébként nem is szerettem oda járni, mindenki magasan hordja ott az orrát, még a tanárok is lekezelőek (tisztelet a kivételnek, volt nagyon-nagyon jó tanárom is). Nagyon örülök, hogy már leérettségiztem.
2015. dec. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!