Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a hallgatói jogviszonyomat...

Ha a hallgatói jogviszonyomat megszüntettem, passziv félévesnek számitok vagy akkor teljesen megszünt a jogviszonyom?

Figyelt kérdés
2015. okt. 25. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel megszüntetted a jogviszonyod így megszűnt a jogviszonyod. Ehhez minimális logikai érzék kell :)
2015. okt. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó hát sejtettem, de diákmunka miatt kérdeztem amúgy...
2015. okt. 25. 13:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Passzív félév alatt fennáll a jogviszony. Ha megszünteted, megszűnik.
2015. okt. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Tudomásm szerint passzív státusszal sem vállalhatsz diákmunkát.
2015. okt. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

3.! De, lehet manapság már passzívan is diákmunkázni.

Kérdező! Igen, ha megszűntetted, akkor megszűnt, nincs tovább. Ha PASSZIVÁLTATTAD volna magad, akkor lennél passzív(ami azt jelenti, hogy halasztasz egy vagy max. két félévet), és a jogviszonyod megmarad, később tudtad volna folytatni a sulit.

2015. okt. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja, de én is utána tudtam csak meg hogy passzivosok is vállalhatnak diékmunkát. Utólag már bánom de mindegy.
2015. okt. 28. 00:52
 7/8 anonim válasza:
Ráadásul, mivel megszűnt a jogviszonyod, ha nem találsz munkát, pár hónap (talán 3) türelmi idő után fizetheted a TB-t is magad után.
2015. okt. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már találtam :) tegnap
2015. nov. 1. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!