Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A debreceni Ady Endre Gimnáziu...

A debreceni Ady Endre Gimnázium angol nyek-es osztályát szeretném beírni, elmondanátok a véleményeteket? -többi lent

Figyelt kérdés
hány ponttal jutottatok be, és mennyire nehéz tartani a szintet?attól félek,ha bekerülök,nem bírnám mert olyan erős a suli..szerintetek megérné angol nyekre menni,hogyha ezelőtt angolt még nem tanultam?

2015. okt. 25. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy ismerosom jar erre a szakra,es nagyon dicseri. Altalanosban o sem tanulta tul magas oraszamban az angolt,de egy ev alatt remek szintre felhozta magat. A suli legkore kellemes, a kozossegrol is jokat hallani.

Szerintem az Ady mindenkepp jo valasztas lehet.

(egy masik helyi gimibe jarok)

2015. okt. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és hány ponttal,hanyas átlaggal lehet bejutni? :)
2015. okt. 27. 11:46
 3/7 anonim válasza:
100%

Azt nem tudom megmondani hogy hány ponttal tudsz bejutni és a nyekről sem tudok írni de maga az Ady egy nagyon jó hely. A tanárok igyekeznek hogy akár gyenge akár erős suliból jöttél tudd azt amit a többiek. Az első év kb erről szól. Vannak szigorú tanárok de több az olyan tanár aki viccesen, érdekesen tanít.

Sok sikert a felvételihez😁

Egy Adys diák

2015. okt. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm!:)

a szóbeli nehéz volt?

2015. okt. 28. 08:44
 5/7 anonim válasza:

Nekem nem de néhány osztálytársam azt mondta hogy nekik nehéz volt

Ajánlom hogy vigyél magaddal okleveleket, érmeket ha vannak mert az plusz pont

2015. okt. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm!:)
2015. okt. 30. 00:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is nyekre szeretnék menni! :) Ha akarod beszélgethetünk privátban!
2015. nov. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!