Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nehezen induló kapcsolatbó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nehezen induló kapcsolatból lehet tartós kapcsolat? <meleg kérdés> (többi lent)

Figyelt kérdés

18 éves meleg fiú vagyok! Az osztályban (sőt az egész iskolában) mindenki tudja ezt rólam.


Van egy osztálytársam aki az év eleje óta (szinte) folyamatosan fogdos. Ezt úgy értem, hogy a combomat illetve olyan helyen is ami már nem igazán kimagyarázható sőt egyre több alkalommal van az, hogy átrakja az ő lábát az enyémen. De ezt mindet órán. Már többször olyan közel hajolt hozzám órán mint ha csak provokálni akarná, hogy csókoljam meg. Az a baj, hogy én szeretem őt, de ezt nem merem neki elmondani, mert attól félek, hogy csak szórakozni akar velem. Amikor (nagy ritkán) négyszemközt vagyunk és rákérdezek, hogy akar-e tőlem valamit akkor nem válaszol semmit. Én meg szenvedek emiatt, hogy nem tudom mit kellene tennem.


Mit tegyek? Mutassam ki, hogy én is vonzódok hozzá? Szerintetek egy ilyen csók ("provokáció") viszonzása hogy hathat? Lehet-e ebből komolyabb kapcsolat?


Válaszaitokat és tapasztalataitokat előre is köszönöm!



2015. febr. 12. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Tipikus probléma amit leírtál. Ő is fél, bizonytalan, hogy kiderül. Te sem mersz kezdeményezni és a kör bezárult.

Az is benne van a pakliban, hogy ha kezdeményeznél elutasítana és megjátszaná a sértődöttet attól függetlenül, hogy kívánja. Rosszabb esetben még az is megeshetne, hogy agresszíven lép föl, főleg ha érzi annak a veszélyét, hogy más számára is nyilvánvaló a dolog. 1-2-3 sör mellett (mindenképpen kettesben) lehet, hogy könnyebben menne a dolog. (Pl este egy buliból hazamenet.)

Bizonytalan még magában, akarja is de bűntudata is van. Idővel majd kinövi.

Kínlódás egy ilyennel bármit is összehozni még nem teszi magában helyre a dolgokat.

2015. febr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy tetszel neki, de az is lehet, hogy csak kellemetlen helyzetbe akar hozni, cukizni akar ezekkel a közeledéseivel!

Olyankor csinálja mikor más is látja?

Szeintem hikor elkezd fogdosni te is fogdosd, és a reakcióiból talán leszürheted hogy mi a helyzet...

ha zavarba jön akkor valószínű tetszel neki...

az előző amitz írt az is jó ötlet :) Majd írd meg hogy alakult :)

2015. febr. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Az unokabátyám (most 20 éves) még nálad is fiatalabb (16) volt amikor ebbe a szituációba került. Róla kizárólag a szűkebb osztály tudta, hogy meleg. Volt egy padtársa aki ugyanígy közeledett hozzá. A padtársát több alkalommal is megkérte, hogy legalább Neki mondja el, hogy érez-e valamint iránta ha ezt nem teszi meg akkor hadja őt békén. A végén majd' 8-8,5 hónap után az egyik órán nem csak intim közelségbe hajolt a srác az unokabátyámhoz hanem meg is csókolta az egyik órán. Mivel ő végig próbálta a srácot nem kellemetlen szituációba hozni, de szerette őt ezt a csókot viszonozta. A srácot rögtön elkezdték faggatni a többiek, mert azt hitték, hogy az unokabátyám volt a kezdeményező, de a srác végül őszintén bevallotta az osztály előtt, hogy valójában ő is meleg, de ezt először önmagában kellett elfogadnia és már hónapok óta próbált az unokabátyámnak reflektálni, hogy akár alakuljon ki közöttük valami kapcsolat és érezte, hogy az érzelmei nem teljesen kerülnek elutasításra. De ő sokáig félt attól, hogy az osztály hogy reagálna rá ezért még az unokabátyámnak sem merte bevallani, de már nem birta tovább titkolni az érzéseit.

Végül majd' 3 évig voltak együtt.


Szóval ha tudja rólad, hogy meleg vagy és ilyeneket csinál az szerintem egyértelmű, hogy ő is érez irántad valamit de nem áll még teljesen készen arra, hogy ezt nagyobb nyilvánosság előtt felvállalja. Ha tényleg szereted és ő próbál téged megcsókolni akkor ne térj ki a csók elől hanem viszonozd.

2015. febr. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

#3 vagyok.

Unokaöcsém történetét ő tőle tudom, mert mi nem csak rokonok hanem nagyon jó haverok is vagyunk.

2015. febr. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy órán fogdos és simogat úgy, hogy azt senki nem látja. Azt már többen meglátták amikor közel hajolt hozzám és kérdezgették is tőlem, hogy van-e köztünk valami. De erre jelenleg nemleges választ kell adnom. :(


#1 A bulizós rész tárgytalan, mert egyikünk sem az a diszkóba járó. (Max. 1-2 házi buli)


#3 Örülök a válaszodnak mert bizakodással tölt el, hogy akár lehet komoly kapcsolat is ebből. (Ha össejön!)

2015. febr. 13. 14:17
 6/9 anonim válasza:
Valami fejlemény?
2015. febr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A viszont fogdosás, a viszont simogatás és a többszöri kézfogás a padalatt már tegnap metörtént. A mai napon többszöri közelhajolását is viszonoztam. Megtörtént aminek meg kellett. Csókolóztunk! Összejöttünk!
2015. febr. 17. 19:12
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyébként elmondta, hogy ő biszexuális!
2015. febr. 17. 19:13
 9/9 A kérdező kommentje:
Boldog vagyok, hogy végre összejöttünk!
2015. febr. 17. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!