Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kalocsa Kossuth Zsuzsa iskola...

Kalocsa Kossuth Zsuzsa iskola Pincér szak?

Figyelt kérdés

Milyen ez az iskola? Igazábol mindent szeretnék tudni, sajnos nyilt napra nem volt lehetőségem eljutni. Mi a követelmény? Milyen átlagtól vesznek vel?stb stb


Lány



2015. okt. 27. 19:09
 1/1 anonim válasza:
Nem tudom aktuális e még, de ha jót akarsz, akkor nem jössz ebbe az iskolába. Rengeteg a szabály és mindenért rád szólnak, pofára megy minden, lefizethető emberek, szörnyű oktatás. Kinézetét illetve elég romos és kicsi az iskola, a tantermekben jéghideg van, fehér nadrágban nem nagyon ülnék le, se támaszkodnék semmminek. Az elvárások nem akkorák, viszont ha bekerülsz, biztos rontasz minden jegyeden minimum egy jegyet. 3-mas átlaggal már tuti bejutsz, de szerintem már ez is pofa alapon megy, hogy ki kerül be az elsők között. Relatív ugyan kinek mi a jó, de én személy szerint egy rakat szarnak tartom, két-három éve még talán jó is volt, de meg lehet nézni most. Képmutatás megy ezerrel, nehogy azt hidd, hogy olyan családias a légkör, mint amit kifelé mutatnak. De szíved ügye, ha ide szeretnél jönni, egyébként a pincér szakon a gyakorlati órákat szépen biztosítják szerintem, ezt becsülöm.
2016. márc. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!