Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lesz állásom ilyen* végzettség...

Lesz állásom ilyen* végzettségű villamosmérnökként?

Figyelt kérdés

*BME VIK irányítástechnika és informatika tanszék.

foglalkozhatok valahol magyarországon robotikával, vagy esélytelen?



2015. okt. 30. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
és a robotikán belül?
2015. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szia

Én is villamosmérnök vagyok :)

Robotikával sokhelyen foglalkoznak, de ne NASA féle önjáró robotra gondolj. Hanem összeszerelő, csavarozó, heggesztő, stb robora. Ilyen lassan minden gyárban van.

A másik dolog, tök mindegy milyen villamosmérnök diplomád van, a munkahelyen úgy is "szakosodsz"

Én Villamosmérnök-nanotechnológián végeztem, jelenleg gyártósorokat tervezek. Tehát elég távoli szakágak. Sosem tudni mere sodor az élet. Ez nem egy bolti eladó szakma, ahol egész életetben ugyan azt kell csinálni. Új munkahely, új "szakirány"

2015. okt. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Utolsónak: elképesztő:) kutatás-fejlesztés érdekel.

Egyedi, ember által irányított robotok, nem ipari robotok.

Teszem azt joystickal mozgatott géppuska lézeroptikával felszerelve. pontosan körbeírva ehhez hasonló dolgok. de hát m.o-n nincs ilyen.

2015. okt. 30. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!