Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan, akit-vagy egy...

Van itt olyan, akit-vagy egy ismerősét- harmadjára vettek fel orvosira?

Figyelt kérdés

2015. okt. 31. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
30%

tudom nem ez a kérdésed, de harmadjára az azért durva. unokatesómat másodjára vették fel, szépen meg is állta a helyét.


2x felvételizni még oké, mert lássuk be elég zsúfolt tud lenni az érettségi időszak, és szépen lehet korrigálni a kövi egy évben, de hogy másodjára se legyen meg, az elég cink. kivéve persze, ha valami extrém körülmény befolyásolta, pl. haláleset a családban, vagy ilyesmi.


nemtudom miért kérdezed, de ha 2x sem kerültél be, akkor lehet, hogy harmadjára nem kéne erőltetni.

2015. okt. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Már végzett. Németországban dolgozik. Ráadásul nem érettségi után ment rögtön. Előtte okj-t végzett. Lényegtelen mikor vesznek fel. Van akinek ennyi idő kell. Részletkérdés.
2015. okt. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
ne hallgass erre a nyomorultra, probald meg ujra
2015. okt. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én jelen esetben másodjára próbálkozom az orvosival. Egy barátom édesapját is harmadszorra vették fel, és kitűnő orvos lett belőle, rengetegen szeretik és bizalommal mennek el hozzá. Az érettségi sok mindenen múlhat, ha nem sikerül másodszorra sem, az nem azt jelenti, hogy nem vagy elég jó hozzá. Jómagam is kitűnő eredménnyel végeztem, a biológiát mindig is szerettem és értettem is, csupán az érettségi időszakban több dolog is befolyásolta az eredményemet. De nem adom fel, te se add fel! Sok sikert a továbbiakban!
2015. nov. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én ismerősömet 4-szerre vették fel és most kórház igazgató. Soha nem szabad feladni!
2015. nov. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!