Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A diákigazolvány matricáján...

A diákigazolvány matricáján látszik, hogy nappalis, estis vagy távos?

Figyelt kérdés
Ha van egy nappalis diákigazolványom, meg egy távoktatásos, és átragasztom a matricát a nappalira, akkor van valami megkülönböztetés a távos matricán? Megvan a régi nappalis diákom, csak idő közben átmentem levelezőre, de azzal nem tudok diák bérletet venni, a teljesárú bérlet meg piszok drága, ezt GYES-ből nem tudom megvenni. Ezért kéne.
2008. szept. 11. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal nincs jelölve, de ártagasztani nem olyan könnyű, meg ugye illegális is. Más kérdés, hogy a kutya se ellenőrzi...
2008. szept. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindre ugyanolyan matrica kerül. Hasonlítsd össze a régi nappalis matricával, és reménykedj, hogy nincs különbség. Igaz, hogy illegális, de ha úgy át tudod ragasztani, hogy nem látszik, hogy nagyon meg van piszkálva, akkor az ellenőrök nem fogják észrevenni.
2008. szept. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Van már kismamabérlet - inkább azt próbáld meg.
2008. szept. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Már ragasztottam át régen egy barátnőmmel, meg tudom csinálni :D

Kismamabérlet csak Pesten van :(

2008. szept. 11. 21:38
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az,hogy milyen oktatásban veszel rész nem a bélyegen hanem a diákon látszik. Nézd meg valahol a neved felett középen kell lennie egy napocskának a nappalison, a levelezősön meg egy hold van ua az esti is.

Szóval a bélyegnek mindegy.

2008. szept. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó, akkor át tudom tenni :)))
2008. szept. 11. 22:26
 7/8 anonim ***** válasza:
A nappalis diákigazolványon a fotód mellett van egy kis napocska. Ez jelzi, hogy vki nappalis. A levelezősön, ha jól tudom nincsen.
2008. szept. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezt tudom, napocska van a nappalis mellet, az estis mellett holdacska, a távos mellett nem tudom mi. Azt most fogok először kérni. De mondom, van nappalisom, csak matrica kell rá, azt akarom áttenni a távosról.
2008. szept. 12. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!