Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mozgóképkultúra és média...

Mozgóképkultúra és média érettségi milyen?

Figyelt kérdés

Most vagyok végzős, tizenegyedikben volt média óránk. Az évfolyamon senki nem akar ebből érettségizni, így felkészítés sincs belőle.


Elolvastam az oktatási hivatal honlapján található pdf-eket. Arra lennék kíváncsi, hogy mennyire nehéz? Mindenképp emelteznék belőle, úgyhogy tudom, annak 3 része van. Középszinten viszont nincs szóbeli, ugye? És a projektmunkáról nem kell beszélni? (Ezt csak azért kérdem, mert etikából is olyan az érettségi, hogy egy projektet kell csinálni egy adott témáról és azt szóban meg kell magyarázni.)


Előre is köszi a válaszokat!!


2015. nov. 2. 15:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!