Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehezek a gépész...

Mennyire nehezek a gépész tárgyak?

Figyelt kérdés

Gondolok itt, mechanikára, statikára, sziltanra és ilyesmikre van esély teljesíteni hogy soha nem jártam gépész suliba?

Jelenleg amugy egyetemista vagyok, Mérnökinformatikusnak tanulok, de rájöttem hogy a programozás nem az én világom nem is annyira megy mint gondoltam.

Ezért átmennék gépészmérnökire, vagy logisztikai mérnökire, itt viszont nagyon tartok a gépész tárgyaktól sosem láttam hallatom még ilyet.

Szerintetek érdemes így átmenni, vagy csak szenvedés lesz az egész?



2015. nov. 3. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
persze, meg tudod tanulni oket. csak baromi nehezek.
2015. nov. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha mérnökinfóra jársz, akkor már van némi tapasztalatod matek + fizika terén, szóval nézz bele a magasabb gépész évfolyamok tankönyveibe, hogy milyen szinten várják el tőlük a gépész tárgyakat, és el fogod tudni dönteni, hogy menne-e a dolog.
2015. nov. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nehezek, de teljesíthetők, ha vért izzadsz. Amúgy gépészmérnökin sem úszod meg programozás nélkül...
2015. nov. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!