Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A középiskolában ciki megbukni?

A középiskolában ciki megbukni?

Figyelt kérdés

2015. nov. 3. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol az, kivéve ha nyomós okod volt rá.
2015. nov. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Közoktatásban általában ciki.
2015. nov. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Nem "ciki", de legtöbb esetben én nagyon nagy felelőtlenségnek és nemtörődömségnek gondolom. Nyilván, nem arról beszélek, ha valakit valami szörnyű dolog ér és nem tud koncentrálni, vagy betegség miatt történik ilyen, esetleg a tanár valóban igazságtalan (bár ezek állnak szerintem a legritkábban a háttérben..), hanem arról, aki nem tud leülni naponta 10 percet, hogy legalább egyszer elolvassa az anyagot, amit aznap vettetek a suliban.Így egy kettest minimum össze lehet kaparni. Meg ha tudod is, hogy bukásra állsz, akkor valahogy megpróbálsz "teperni".. Kérsz külön feladatot, válalsz kiselőadást..


Szóval nem "ciki", csak felelőtlenség.

2015. nov. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem ciki.
2015. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
55%
Nem ciki semmi az életben.. Ez van, majd kijavítod. Én bukásra állok kémiából, de mondták a tanárok is h a legtöbb gyerek abból áll bukásra. Ennek ellenére viszont még is tudom a kémiát, csak a nagy dogát elrontottam, mert rosszul értelmeztem a kérdést.. Ez van, a jegy nem a tudás..
2015. nov. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen
2017. jan. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!