Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen volt az első pár hét a...

Milyen volt az első pár hét a közepiskolaban?

Figyelt kérdés
Sok volt a szivatás? Számotokra jó volt vagy rossz ez az idő?

2015. aug. 30. 02:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Pocsék.Sok a neveletlen ,rosszindulatú hülye gyerek.
2015. aug. 30. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Nálunk mindenki nagyon rendes volt! Ha eltévedtünk akkor mondták, hogy ez meg az a terem itt és itt van. Persze első nap nagyon fura volt belépni egy olyan helyre ahol te vagy a legkisebb, azután, hogy 8.-ba még te voltál a legnagyobb a suliba. Tehát ilyen szempontból is nagy váltás.

Nekünk nem első héten voltak a szivatások (bár nem tudom minek nevezzem, mert nevetve gondolunk vissza arra a napra)fú nem tudom mikor, talán szeptember végén volt egy ilyen avató nap. De egyáltalán nem volt megalázó vagy ilyesmi, tök jól szórakoztunk :)

De minden iskola más :)

2015. aug. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A nagyokkal nem volt baj, viszont az új osztályban mindenki egymást kóstolgatta. Első héten 3 gyereket vertek el.
2015. aug. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szar volt. Az osztálytársaim bunkók, mindenki mindenkit piszkált, az iskola hatalmas, a szünet meg 10 perc, szóval gondolhatod.... Az első napokban még nem szívatnak, csak később, de az is minimális.
2015. aug. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

En most leszek 9.-es de ugyanebben a suliban maradok ( 2 évig kisgimis voltam) nekünk előtte volt 1 nap, amikor megsimerkedtunk a sulival, osztállyal

Jo volt az elso pár nap, csak fura volt

Es nekünk október fele volt szivatás, a kopasz avató, de jo volt :D

2015. aug. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Engem szívattak, de visszaszóltam meg hozzávágtam egy széket a gyerekhez. Azóta csend van, csak egyszer volt verekedés, de nem voltam benne.
2015. aug. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt szivatás, de arra készülj fel, hogy a nagyobbak lazán fellöknek a folyosón, meg beelőznek a menzán. De alapjában véve nálunk kibírható volt, vagyis... nem kibírhatatlanabb, mint máskor.
2015. aug. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!