Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Normálisak ezek? Nincs is...

Normálisak ezek? Nincs is aktív jogviszonyom, de kiírtak a Neptunban különeljárási díjat, mert nem fizettem be az önköltséget?!

Figyelt kérdés

Szeptember elején kirúgtak egy főiskoláról, mert már máshol tanulok, és volt ott 2 passzív félévem, és utána nem iratkoztam be. Néhány nappal ezelőtt pedig kaptam egy üzenetet a Neptunban, hogy x ezer Ft különeljárási díjat kell fizetnem valami késedelmi díj néven, mert nem fizettem be időben az önköltséget.. wtf?

Hát mi ez, most komolyan? Csak én vagyok ilyen szerencsétlen vagy más is volt már hasonló helyzetben?


2015. nov. 5. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyit kéne fizetni?
2017. szept. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagyis "fizetősön" voltál
2017. szept. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!