Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi állami félévem maradna?...

Mennyi állami félévem maradna? (ELTE)

Figyelt kérdés
Most vagyok másodéves egy 3 éves szakon, de gondolkozok, hogy átmegyek osztatlan tanári képzésre, ami ugye 12 félév. Az osztatlan tanári szakra is vonatkozik a maximum 12 állami félév? Így 3 félévet nekem kellene fizetnem a mostani szakom miatt?

2015. nov. 8. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Ha most abbahagyod a képzést, azzal is számolnod kell, hogy pénzt kell fizetned. Ezen kívül pedig annyi információval tudok szolgálni, hogy az orvosi esetében nem 12, hanem 14 félév áll rendelkezésre. El tudom képzelni, hogy ez az osztatlan tanárképzésnél is így van :)
2015. nov. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy az első válaszoló mondja, osztatlan tanárképzésen is 14 államilag támogatott félév van.
2015. nov. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szóval ha következő félévem már nem aktiválom, akkor mennyit kellene fizetnem?
2015. nov. 8. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!