Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha itthon szeretnék gépészmérn...

Ha itthon szeretnék gépészmérnöknek tanulni, hova érdemes jelentkezni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy például a BME nem igazán éri meg, mert a bennmaradásért annyit kell tanulni, hogy semmi másra nem marad időm. A győri Audi-képzés milyen? Ott egyből munkát is adnak, ha jól tudom. Az ELTE-n gondolkozom még.

2015. nov. 11. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:

ELTE-n ne gondolkodj, ott nincs semmilyen mérnök képzés.

Szombathely, duális képzés, Ha nem akarsz olyan sokat tanulni?

2015. nov. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ mia jövöképed. A BME-n azért nem olyan súlyos mint a villamosmérnök vagy informatikusképzés. Ismertem olyan BME-s mérnököt, hogy nem tudta hogy müködik a csavar, de nagyon szépen rajzolt. Bár ö is azt mesélte, hogy nagyon szivatós, de ha ö átment akkor nem lehet veszélyes.:)


Szóval ha külföldön is akarsz késöbb valamit akkor BME- mert ismerik, és van Erasmus ha kint akarsz lenni egy szemesztert.


Autóiparban mindig lesz hely (legalábbis most úgy van, de az Horror. Ha nem kerülsz be diraktben az audihoz vagy valamelyik nagyhoz, akkor te leszel az aki dolgozik helyettük külsösként)

2015. nov. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!