Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ötvös szeretnék lenni, viszont...

Ötvös szeretnék lenni, viszont rajzolni kevésbé tudok jól, felvételin ezt mennyire nézik?

Figyelt kérdés
Emellett fogtechnikus gyakornoki végzettséggel rendelkezem ,tehát a legapróbb részletekig való kidolgozás egy fogműn nem okoz problémát ,illetve ehhez a szakhoz is azt mondták ,hogy szükséges a rajz ,bár szakrajz óráim voltak ,de nem volt annyira "vészes" és érdekelne ,hogy az ötvösöknél ez miként van? Esetleg iskolákat tudnátok ajánlani? Köszönöm.

#rajz #fogtechnikus #ötvös #ötvös képzés #rajz készség
2015. nov. 11. 19:57
 1/3 anonim válasza:
Szerintem sikerülne a felvételi. Kicsit talán keményebb rajz tudást igényel, de annak is megvannak a praktikái!;D Budapesten nézz utána, sok jót hallottam afelől. Sok sikert!:)
2020. márc. 29. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Akkor már csak a rajz tudásomon kell csiszolni. Magántanárt esetleg nem tudnál ajánlani valahogy Miskolc környékén? :)
2020. márc. 29. 04:00
 3/3 anonim válasza:
Írok privátban! Jómagam is képzőművészetben járatos ember vagyok:)
2020. márc. 29. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!