Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jövőre ELTE-n kezdem jogot,...

Jövőre ELTE-n kezdem jogot, mindenki nagyképű lesz? (bővebben)

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy nagyon beképzeltek és nagyképűek. Én nem ilyen vagyok, nem akarok senkit se lenézni, ebből most nekem hátrányom lesz? Engem is ki fognak nézni?


Aki ismeri az ottani joghallgatókat írhatna a tapasztalatairól.


2015. nov. 14. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, és természetesen olyanok szokták állítani, akik egy percet nem jártak arra a szakra.


Én is ide járok, nem vagyok nagyképű, de igenis büszke vagyok rá, hogy bekerültem, hogy jók az eredményeim, mert a belemet kitanulom érte. Ettől még nem nézek le mást, ha valakinek kisebbségi komplexusa van, arról nem tehetek. :)

2015. nov. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenhol vannak beképzelt seg*gfejek, nemcsak az ELTE-n. SZTE, PTE stb helyeken is belefutsz olyanokba, akik arra büszkék, hogy anyámapám vett nekem egy céget és én majd ott fogok dolgozni, de addig minél több buliban a sárga földig leiszom magam.

Én a PTE-re járok jogra, mert nem lett volna pénzünk, hogy felköltözzek Bp-re, de itt is vannak olyanok, akik ELTE-ről jöttek át, vegyesen barmok és normális, okos hallgatók. Szóval nem kell emiatt aggódnod.

2015. nov. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább úgy fogalmaznám meg, hogy nem téged néznek le, hanem a többi szak hallgatóit meg az alacsonyabb végzettségűeket. Egyik jogásznak tanuló ismerősömtől kérdezgettem, hogy szerinte mik a jó szakok, a felsorolásból az derült ki, hogy kivétel nélkül az összes szakot fikázta és még más oktatási intézmények hasonló szakjával is akadtak gondjai.
2015. nov. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak ha elkezdenek nagyzolni mondjuk egy baráti összejövetelen, akkor nekem ezt nehezen veszi be a gyomrom és lehet, hogy meg is jegyezném, hogy miért kell bántani ismeretleneket. Ezért meg lehet, hogy utána nem hívnának már többször a társaságba. Persze bizonyára vannak szerények is, de a többség gondolom nem szerény.
2015. nov. 14. 13:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem az. Értelmesek, el lehet velük beszélgetni, de árad belőlük a sznobság.
2015. nov. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!