Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az ELTE-sek miért olyan...

Az ELTE-sek miért olyan nagyképűek és miért érzik magukat felsőbbrendűnek?

Figyelt kérdés
Eddig a kikkel beszéltem kivétel nélkül ilyen rossz benyomást keltettek.

2015. jan. 26. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Minden egyetemista nagyképű és felsőbbrendűnek képzeli magát. Pl. egy szakmunkással vagy érettségizettel szemben.
2015. jan. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Na ezért nem választottam az Eltét én sem anno. Válaszd a Pázmányt, ott nem voltak nagyképűek.
2015. jan. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Ugyanez van a BME, orvosi, Corvinus esetében is, meg amit az első írt. Nem kell lepontozni ez sajnos így van. :)
2015. jan. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
55%
Én az ELTE-re járok 4 éve, de semmilyen szintű nagyképűséggel nem találkoztam, sem a mi egyetemünkre járók, sem az általatok említett egyetemisták részéről.
2015. jan. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%

nagyképűség != büszkeség.

Igen, én büszke vagyok rá, hogy ELTE-s vagyok, mert 14 éves korom óta erre vártam.

2015. jan. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is akartam ELTEs lenni, de kiábrándultam belőle a sok nagyképű pénisz miatt.
2015. jan. 31. 19:25
 7/9 anonim válasza:
56%
szerintem is csak büszkeség miatt.. én is ELTE-n vagyok és nem érzem hogy elszálltam volna, de persze szerintem attól is függ hogy melyik karon van :)
2015. febr. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert élettelen facebook függők. Az előadásokon is a mobiljukat nyomkodják, aztán csodálkoznak, mikor fél év után repülnek ki. :D
2015. febr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%

Első válaszoló, nem minden egyetemista nagyképű, nem kell általánosítani. Én például egyetemista vagyok, de becsülöm a szakmunkásokat is, mert tudom az ő munkájukra is szükség van. Ők ahhoz értenek. Nem kell mindenkinek egyetemre mennie. És szerintem ezt sokan gondolják még így.

A kérdést feltevőnek pedig azt válaszolnám, hogy szerintem azért, mert az ELTE az ország legjobb egyetemének számít, elvileg. Legalábbis a köztudatban ez él, ettől függetlenül persze lehet, hogy ez mára már nem igaz.

2015. febr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!