Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ÁTJELENTKEZÉS a KARINTHY-ból...

ÁTJELENTKEZÉS a KARINTHY-ból (Budapest) másik hasonlóan erős gimnáziumba. Sikerülhet?

Figyelt kérdés

A Karinthy Frigyes Gimnáziumba járok egy kéttannyelvű angolos osztályba, természettudományos szakra. Általánosban kéttan németes voltam, és még mindig nem szoktam meg az angol nyelvet. Az iskolában nem tudok úgy teljesíteni, mint amire képes lennék magyarul. Szeretnék átjelentkezni egy másik erős gimibe, de sajnos, mivel angolul nem mennek annyira jól a tárgyak, a bizim nem egy okos diákét tükrözi. Esetleg így is lenne esélyem felvételt nyerni valahova, hogy a jegyeim nem igazán fényesek? Sőt, a novemberem eddig borzalmasan alakult. (Összességében kb 3.6 az átlagom) Sokat tanulok, lehet a módszerrel is baj van, de én az angolt érzem inkább ludasnak...

Please help me!



#Budapest #erős #nehézség #gimnázium #Karinthy #karinthy frigyes gimnzium
2015. nov. 17. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez tipikusan az a kérdés, amire nem itt kell választ keresni, mert mi nem a biztos jövőt fogjuk megmondani, hanem a kiválasztott iskolákban. Odamész a szüleiddel, elmagyarázod a helyzetet, és majd kiderül.
2015. nov. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!