Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki innen tanul jogot?...

Valaki innen tanul jogot? Lenne néhány kérdésem

Figyelt kérdés
Heti hány órát vagytok suliban és otthon mennyi időt töltötök tanulással? Lehet mellette dolgozni vagy esélytelen? Jövőre felvételiznék az ELTE-ÁJK-ra.

2015. nov. 19. 01:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokat, sokat és első évben esélytelen, bár vannak ismerőseim akik elvállalnak ezt azt hétvégén.
2015. nov. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én csak jártam oda, mert már végeztem, de válaszolni tudok: az első évben ne is gondolkodj munkában. Egyrészt akkor rengeteg az óra, másrészt meg annyira új és sok/nagy a leterhelés, hogy munka nélkül is lóg az ember nyelve.

Később, ahogy egyrészt megszokod, másrészt meg kevesebb lesz az óraszámod is, már - ha nagyon szükséges - megpróbálhatsz valamit, de tapasztalatom szerint az a tanulás rovására szokott menni.

Az egyetlen dolog, aminek értelme van, ha jogi gyakorlatra mész. Azok viszont nem igazán szoktak fizetni.

2015. nov. 23. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!