Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGF 465 pont?! Hogyan?

BGF 465 pont?! Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Két kérdésem lenne ezzel kapcsolatban. Elsőként az, hogy ha elérem az 465 pontot akkor automatikusan felvesznek államira vagy még a pontot elérők közül is válogatnak? A második pedig, hogy ennyi pontot hogy lehet elérni? Jó tanuló voltam mindig is, szinte mindig kitűnő voltam. 2 emeltet szeretnék tenni törit és németet valamit azokból amikből közepezek a lehető legjobban, szóval magyar és közgáz 90% felett, matek talán legjobb esetben is 80. Ilyen érettségivel lenne esélyem elérni ennyi pontot? 11-es vagyok. Előre is köszönöm szépen a válaszokat!! 😊 (tudom, hogy változhatnak a ponthatárok, most egyenlőre csak számolgatok, csak sajnos egyik tanár sem túl segítőkész, hogy ez a rendszer hogyan is működik )

18/L



2015. nov. 19. 22:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Két nyelvvizsgára is max 40 pontot kapsz, így alapból buknál 10 pontot, ha nem szerzed meg a maximális 100-at.

Egyébként pedig nem te választod ki, hogy duplázol-e vagy sem, a számodra kedvezőbbel számolnak. Ha valaki nem volt a toppon a gimiben és nem olyanok lettek az év végi jegyei, akkor ezzel hátrányba kerül. Azt pedig meg sem említem, hogy két tárgyból csak könnyebb jobb eredményt elérni, mint az összesből.

2015. nov. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!