Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME hallgatók, mi a véleményet...

BME hallgatók, mi a véleményetek a műegyetem közlekedésmérnöki karáról és az ehhez tartozó kollégiumról?

Figyelt kérdés
Mikor ide kerültetek, nehéz volt a beilleszkedés? Kíváncsi vagyok mi a véleményetek az egyetemről, a kollégiumi életről, tanulásról stb. Nagyon szeretnék itt továbbtanulni (remélem felvesznek). Mivel lakást bérelni nem tudnék, a koli maradna nekem lehetőségként. Érdekelnének a pozitívumok meg a negatívumok is.Üdv.: egy lány aki a műegyetemen szeretné tanulmányait folytatni.

2015. nov. 21. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
BME hallgató vagyok, de semmit nem tudok a közlekedésmérnöki karról mondani..
2015. nov. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A BME járműmérnökit felejtsd el. Kerüld el minél messzebbről. A környezetemben nincs olyan ember aki, akár a legrosszabb ellenségének is ajánlaná ezt ami itt megy. Ezt a véleményt nem csak a legalja bukdácsolók, hanem az éltanulók is osztják. A béka segge alatt van az oktatás. Ha járműmérnöknek szeretnél tanulni, akkor egyértelműen győr.


Ha érdekel még több is a BME-KJK-ról akkor nyugodtan írj csak és bővebben kifejtem, természetesen tényekkel alátámasztva.

2015. dec. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2015. dec. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!