Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kispesti Deák Ferenc Gimnázium...

Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, vagy Jedlik Ányos Gimnázium?

Figyelt kérdés
Ma voltam Deákba nyílt napon, nagyon tetszett, csak szeretnék majd valami erősebb iskolát is bejelölni. (A Kossuthba voltam, ne is ajánljátok, borzasztó). Szóval légyszíves írjátok le a személyes tapasztalataitokat, hogy ki miért szereti jobban a 2 sulit :D Az átlagom most 4,6. Köszi a segítséget!:)

2015. nov. 24. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha erősebbe akarsz menni, akkor a kettő közül én a Jedliket választanám. Sokkal jobb biosz labora van, és az angol biztosan erősebb, mint a Kispestibe.

Ismerősöm a kispestibe jár, tavaly volt 10.-es, és a legjobb (!) angol csoportban még csak a directions-t vették (left, right, straight stb.).

A Deák talán a humán tárgyakban erősebb, meg a médiában.

2015. nov. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!