Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik Győri középiskolába...

Melyik Győri középiskolába menjek?

Figyelt kérdés
elsőnek a Kazincyt másodiknak a Jedliket jelölöm meg de nem tudom hogy mi legyen a harmadik és legalább hármat meg kell jelölni.Valamilyen mérnök vagy pedig orvos szeretnék lenni,(inkább mérnök)olyan aki minimum 300000FT-ot keres. (én a Hildre gondoltam harmadiknak)

#továbbtanulás #Győr #orvos #középiskola #pályaválasztás #mérnök #Hild József Építőipari Szakközépiskola #Kazincy Ferenc gimnázium #Jedlik Ányos Informatikai és Gépipari szakközépiskola
2014. szept. 2. 18:18
1 2
 1/20 anonim válasza:
Gyere a Págiszba, és még ma elkezdem pácolni neked a répát!
2014. szept. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Vagy Bercsényibe a répa készen áll !
2014. szept. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
bercsényibe nem megyek, és nem érdekel ez a répa téma
2014. szept. 3. 21:23
 4/20 anonim válasza:
12%
Akár érdekel, akár nem, muszály lesz beleharapnod, különben rádszállnak
2014. szept. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
a págiszba és a bercsényibe NEM megyek!
2014. szept. 4. 15:01
 6/20 anonim ***** válasza:

És jobb gimiket miért nem jelölsz meg?

Révai,Krúdy mind jobb mint amiket fent írtál.

2014. szept. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Pedig a répa készen áll :)) Révai-ban is megrépáztatnak, hidd el :)
2014. szept. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
A révaiba nem vennének fel mert 4,2 az átlagom. és eddig azt hittem hogy a kazincy jobb a krúdynál,de ha gimnáziumba mennék akkor orvosnak tanulnék. krúdyba milyen a biológia-kémia, jól tanítják?
2014. szept. 4. 17:33
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha kettes lennél,de 100 pontos felvételit írnál,akkor is lenne esélyed. Szóval nyugodtan jelöld be ami szimpatikus.Sorrendileg a Krúdy veri a Kazinczyt, Révairól már rosszakat is hallottam.Krúdyba járt elég sok ismerősöm,sokan mentek innen egyetemre,orvosira (sőt,van aki Abbudabhiban tanul..)
2014. szept. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
a révairól én is rosszakat hallottam...krúdyba milyen a biosz-kémia?
2014. szept. 4. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!