Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesten magyar-angol...

Budapesten magyar-angol kettannyelvu maganiskolat tudtok? Ami lehetőleg nem olyan drága. Max egy 1 évre kb.1 millió.

Figyelt kérdés
2015. nov. 26. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Pasaréti Gimnázium (kb 600-700ezer/év)

BME Gimnázium (kb 990ezer/év)

SEK Budapest International School (kb 1,5millió/év)

2015. nov. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) ezeket mar néztem, a Pasaréti nem kettanyelvu, felhívtam oket..a SEK igen, de elméletileg 2 millióig is elmegy a tandíj., a BME eddig jónak tűnik, bár az meg jobb lenne, ha angolul is lehetne érettségizni..esetleg tudsz meg hasonlókat?
2015. nov. 26. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy olvastam, hogy lehet egy-két tantárgyból angolul érettségizni, illetve nemzetközi érettségit ad. Ez nem elég? Több ilyen iskoláról (ebben az árfekvésben) nem tudok.
2015. nov. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Illetve a Pasaréti ugyan nem kéttannyelvű, de ezeket a tantárgyakat lehet angolul tanulni:

Literature (Világirodalom)

British Civilization (Angol civilizáció)

Creative writing (Kreatív írás)

Science (Fizika, Matematika)

Geography (Földrajz)

Business Studies (Gazdasági ismeretek)

European Studies (Európai Uniós ismeretek)

2015. nov. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Orchidea International schoolbag 80-120 egg hónap de nagyon jó suli! érdemes megnézni! mindent angolul tanunak magyar tanterv szerint
2015. dec. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!