Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok arrol hogy egy...

Mit gondoltok arrol hogy egy 700 millio forintos LaFerrari kozlekedik a magyar utakon?

Figyelt kérdés
2015. okt. 3. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Én még nem láttam. Felénk csak szutyok Ford Mustangok vannak.
2015. okt. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tegnap lattam este fele Budapesten az Andrassy uton elegge meglepet..nem gondoltam hogy Magyarorszagon fogok ilyen autot latni mostanaban.
2015. okt. 3. 18:14
 3/10 dirtboy ***** válasza:

fővárosban nem meglepő ha felbukkan,ha nekem lenne én is barangolnék vele más országok városaiban is.


minden nagyobb úttól autópályától kieső kis városban vagy faluban már azért érdekesebb bele futni szuper sportkocsiba.

2015. okt. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Örülök neki.

Milyen rendszáma volt egyébként? Szerintem magyar lehet a tulaj, mert azért senki nem vág neki többszáz km-es útnak ilyen autóval.

2015. okt. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Furcsa mert kb 10 masodpercig lattam de elol se hatul nem lattam rajta rendszamot! De vannak rola videok a youtubeon
2015. okt. 3. 18:37
 6/10 szántóvető ***** válasza:
pont annyit szólok hozzá mintha az ukrán,portugál stb. utakon közlekedne vagyis semmit.
2015. okt. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most mégis mit kéne gondolnunk?!??......valahogy semmit nem indított meg bennem ez a tudat,hogy Magyarországon van ilyen autó...
2015. okt. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A tulaj magyar de szlovák rendszáma van(nem a kocsin hanem a szélvédő mögé bedobva, hátul semmi). Tegnap a Váci úton szarrá törték. De amugy nem 700, hanem 400 millió
2015. nov. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
1-es te mit szarozod a Mustangot? Elhiheted hogy sokkal jobb mint a szutyok ferrari
2015. nov. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Brandon41 ***** válasza:
#9-es, és te mit szarozod a ferrati-t? A Mustang és a Ferrari is jó, igaz nem egy kategória a kettő, de azért valljuk be hogy a Mustang a laferrari-hoz képest molyfing.
2017. márc. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!