Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha az ELTE-BTK-n a neptunos...

Ha az ELTE-BTK-n a neptunos gyűjtőszámlámra akartam utalni pénzt, de a közleménybe elfelejtettem beleírni a kódomat, ezért nem érkezett meg az összeg (a bank már levonta), akkor valahogy visszalehet csinálni a dolgot, vagy az a pénz már elveszett?

Figyelt kérdés

2015. nov. 27. 04:41
 1/6 anonim válasza:
11%
Életképtelen egyetemista...
2015. nov. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1-es: Köszönöm, a rendkívül kedves és értelmes válaszodat, amely nagyban hozzásegített a probléma megoldásához. Sajnos egy magamfajta 1. éves egytemista nem érhetek fel egy (valószínüleg, de elnézést ha tévedek) szakmunkás zsenialításával, aki bizonyára még soha semmit se nézett még el vagy felejtett el életében.
2015. nov. 27. 07:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Be kell menni vagy telefonálni az eltés neptunosoknak, azok meg fogják kérdezni a számlaszámot meg az összeget, ezeket megadod, és átirányítják a pénzt. Miskolcon legalábbis így ment.
2015. nov. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy elveszik a pénz, amit átutalsz. Az egyetem mit csinálna vele, hogy számol el azzal? Ilyen nem létezik. Erről érdemes ilyen szemléletet felállítani, és nem könnyeden lemondani a pénzedről.


Minden egyetemen másképp kezelik az ilyen eseteket. Valahol kérdés nélkül visszautalják a beazonosíthatatlan összegeket. Valahol meg nem csinálnak semmit, hanem várnak, hogy valaki "jelentkezzen a pénzért". Pl. az ELTE is ilyen.


Itt van infó arról, mi a teendőd:

[link]

"Ha a közleményben megadott karaktersor hibás volt, a tétel mindaddig nem kerül az egyenlegre, míg a probléma a Q-tér Elektronikus ügyintézés/Pénzügy/Befizetés/Nem beérkezett befizetés reklamációja menüpont alatt nem kerül bejelentésre az utalási bizonylat feltöltésével együtt!"

2015. nov. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hármas jót írt, velem is előfordult már ilyen. Felhívtam a neptunos pénzügyes tagot és bekérte tőlem a számlaszámot, meg az összeget amit utaltam. Utána rá is rakta egy órán belül a gyűjtőmre a pénzt. Egyesnek meg annyit: el kell jutni odáig az életben, hogy neptunos számlára utalhass...;)
2015. nov. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3-as, 4-es, 5-ös: Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! :)
2015. nov. 28. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!