Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bankot válasszam, ha...

Melyik bankot válasszam, ha nem jön rá havi összeg rendszeresen?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok a fizumat készpénzben kapom, de használom a kártyám netes vásárlásra, eddig OTP juniorom volt, de lejárt és azóta csak szívja a pénzt a bank, mit ajánlotok melyik bankot és kártyafajtát nekem? Már nézegettem de nagyon sok van.

2015. szept. 9. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Levonások mindenhol vannak, szóval vagy kérd a számládra a pénzt, vagy néha tegyél fel rá valamennyit, mert úgy sehol sem tudsz számlát nyitni, hogy csak van, és semmit nem kell fizetned érte. Minuszba menni állandóan meg felesleges, ha nem használod.
2015. szept. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A bank szolgáltatást nyújt, aminek jogosan várja az ellenértékét. Sajnos a legtöbb bank akkor ad nagy kedvezményeket, ha oda érkezik a fizud. Egyéb esetben jó drágák tudnak lenni. Ha feketemunka miatt kapod kp-ban a fizud, nincs jó hírem. Döntsd el, hogy ér-e minden költséggel havi 600-800 forintot a bankszámla fenntartása, vagy sem. Egyéb esetben elgondolkodnék, hogyha számlára kérem a fizut, akkor relatíve olcsón bankolhatsz, és számlád is van. Ebben az esetben az OTP Simple-t ajánlanám.
2015. szept. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!