Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak? Be menjek...

Mit csináljak? Be menjek holnap iskolába?

Figyelt kérdés
Holnap kémia témazáró dolgozatot írunk, és magyarból is kőltők életéből. Szeretnék végre itthon maradni és pihenni,mert reggelente ha felkelek tanulni valamikor sirva fekszek vissza,hogy nem tudok ennyit tanulni,és néha már nem is érdekel. Tanultam keveset, 2-esnél nem lenne jobb a kémiám és nekem a kémia,biológia,(fizika) nagyon fontos lenne mert orvosi egyetemre megyek tovább. És nem azért nem tanultam mert lusta vagyok. Csak folyamatosan tanulok és tanulok sosem fogynak el a tanulni valók dolgozatokra. Már vagy 10 napot hiányoztam és anyukám is igazolt kettőt. Mit tegyek?

2015. nov. 30. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Még december 1-e lesz... hogy fogod végigcsinálni így az évet?
2015. nov. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen kis anyagtól kiakadsz, szerintem felejtsd el az orvosit, mert nem bírnád. Ott nem pár oldalt kell megtanulni mint gimiben.
2015. nov. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát egyáltalán nem kis anyag:D 62 oldal tankönyvben. Plusz pár oldal füzet vázlat. Tudok belőle valamit mert tanulok folyamatosan. Csak mellette kell mást is. Mással nagyon nincs bajom csak ez a fizika,kemia,tori ahol sokat kell egyszerre tanulni. Angolbol több mint 50 szót meg tanulok akár 5-10 perc alatt. Matekot megértem illetve ilyen biosz,foldrajzot is. Csak ha már annyit kell tanulni,hogy reggel 4-kor kelek éjfélkór fekszek mert annyit tanulok. 1-2 hétig bírom aztán megint rámjön a sírhatnék.
2015. nov. 30. 21:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha a kémia, biológia és fizika fontos, azokra tanulj elsősorban, a többire annyira, hogy a minimumot hozd. Ha ezt csinálod, akkor biztosan nem hülyülsz bele a tanulásba, vagy akkor már végképp rejtély, én hogyan végeztem el a gimnáziumot...
2015. nov. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
aha..62 oldal... orvosin ez több száz oldal lesz, és a legtöbbje száraz anyag, amit be kell seggelni. Sírva köszönném meg ha csak 62 oldalt kéne megtanulnom. Nekem most szülészet vizsgám lesz hamarosan, és a fejem se fájna ha csak ennyit kéne tanulnom, egy lazább éjszaka alatt megvan.
2015. nov. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még nem egyetemről sem gimnáziumról beszélek.
2015. nov. 30. 22:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor miről beszélsz? Ugyanis nem fárasztottál minket azzal, milyen osztályba jársz.
2015. dec. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
igen gondoltam hogy egyenlőre nem egyetemről beszélsz. de ha egy ilyen nyúlfarknyi anyagtól beparázol, é inkább lógsz, akkor meg se próbáld az egyetemet mert ennél sokkal többet kell bemagolni.
2015. dec. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam nem csak ebből az egy anyagból írtunk. Egy témazáróra én is fel tudok készűlni. Nem csak ezt kellett volna megtanulnom.
2015. dec. 1. 20:12
 10/10 anonim válasza:
Jesszusom hányadikos vagy 4.-es??!??!!?Gondolom az a 62 oldal kb 2 hónapos tananyag...Nem tudsz tanulni 2 dolgozatra??Örülj hogy csak ennyit írsz, nekem volt hogy egy héten szinte minden nap volt dolgozat (2-3) és olyan is volt hogy 7 órából 4 dolgozat volt!!Ha 2 doga miatt lógnál akkor az orvosit elfeljtheted...Tudom hogy nem mostani kérdés
2016. aug. 19. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!