Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Amennyiben egy lányról köztudo...

Amennyiben egy lányról köztudott, hogy leszbikus, kicsaphatják az iskolából?

Figyelt kérdés
2015. dec. 1. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2015. dec. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dehogy... Hogy fordult meg ilyen a fejedben?
2015. dec. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. dec. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Törvénytelen a leszbikusság vagy mégis miről beszélsz?
2015. dec. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Botrány lenne belőle. Nem.
2015. dec. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
A válasz elvben vagy gyakorlatban érdekel?
2015. dec. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én leszbikus vagyok. Tanárok tudják. Diákok tudják. Igazgatónő tudja. Elfogadnak.
2015. dec. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én biszexuális vagyok. A diákok tudták. A sulitól nem messze csókolóztam a barátnőmmel. Egy arra bringázó tanár meglátta. Igazgatói ügy lett belőle. Nem vehetek részt az iskola közösségi életében (gólyatábor, rendezvények szervezése). De nem csaptak ki :') Azt már nem tehetik meg.


Amúgy. Most a sulimba jött egy új tanár, aki észrevette és tökre elfogadta, sőt még támogat is, hogy ha van valami gond, vagy valami, akkor hozzá nyugodtan fordulhatunk. Tudjátok mennyit jelent ez egy kamasznak, ha ott van egy tanár, akire számíthat? Vagy ha éppen nincs ott senki, aki támogatná, sőt még undorítónak találják, és próbálják elvenni a lehetőségeidet, hátha megváltozol? A tanárok miatt is sok az öngyilkosság van. Vagy lelkironccsá válás, és önmegtagadás. Tanárnak lenni felelősség.

L/16

2015. dec. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A közösségi tevékenységekből sem tilthatnak ki, mehetsz bíróságra is, meg fogod nyerni, kérhetsz nem vagyoni kártérítést is. Ez csakis egyházi iskola lehet!
2015. dec. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

És képzeld nem vallási suli ez a legjobb benne.. csak a tanárok a nagy katolikusok. De hát a "szent" ügyekért bármit. Régen a keresztények szent háborúztak, ma meg már mások. Nem a vallással van bajom, hanem azzal, ha ezzel akarják megmondani, hogy mi helyes és miért jár a büntetés. Alaptalan egyszerűen.(amúgy amíg nem kaptam ennyi negatív visszajelzést katolikus emberektől, én is az voltam, és imádtam. De ha nem lehetek köztük az, aki vagyok, akkor el kell mennem. Szóval ma inkább Jézusban hiszek, aki azt tanítja, hogy szeressük egymást, ergó a szeretetben hiszek. És minden vallásnak ez az alapja. Csak néhány egoista mindent jobban tudó ember ezt elfelejti, és támad. Na de ez más téma már nagyon:) legyen szép estétek, és remélem nem bántottam meg senkit.)


16/L ui.: nem fogom beperelni a sulimat, nem érnek annyit, hogy "bosszút" álljak^^

2015. dec. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!