Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzetkozi tanulmanyok masodsz...

Nemzetkozi tanulmanyok masodszakkent? Mennyire huzos? Matek?

Figyelt kérdés

Jelenleg elso eves vagyok romanisztikan (francia) es gondoltam valami hasznosithatot csapok melle, de nem tudom mennyire menne.

Matek mennyi van? Az erettsegim 56% lett ami borzaszto, szoval efelol is ketsegek vannak.



Koszonom valaszaitokat!



2015. dec. 1. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs minorod?
2016. jan. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dede
2016. jan. 30. 00:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Még gondolkodsz rajta? :) Mi a minorod?

Mivel nyelvis vagy, főleg a francia miatt elég szuperül kiegészítené a nemzetközit. Mivel ez lényegében diplomácia, politikát tanulsz igazán. Abban pedig van gazdasági anyag (monetáris politika).

2016. jan. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat amugy mar nem igazan:) ugy vagyok vele h tanulok azt amit akarok despite the fact that it may not be useful:D mert a nemzetkozi tanulmanyok amugy erdekel, de nem akarok matematikaval foglakozni mar (a gimnaziumban a matektanarom nagyon rossz volt, mindig meg akart buktatni pedig siman harmas volt az atlagom, igy amikor leerettsegiztem belole megfogadtam hogy ezzel a targgyal nem akarok kozvetetten sem foglalkozni)
2016. jan. 30. 14:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Nemzetközis vagyok,ha gondolod írj. Ha még aktuális:D
2017. jan. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!