Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek jogos a beírás,...

Szerintetek jogos a beírás, és mértéke?

Figyelt kérdés

Van itt egy tegnapi magyar iskolába történt beírás.

Szeretném kérdezni tőletek hogy szerintetek ez jogos?-Vagy tán túlzás már?

A kép: [link]



2015. dec. 3. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Jogos. Sőt. De ettől még kocsog marad a gyerek és gondolom úgy érzi, vicces volt. Pedig szánalmas.
2015. dec. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon elnéző osztályfőnökről van szó.
2015. dec. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1-2 válaszoló: Hm, én úgy éreztem ez kicsit túlzás.

Kis gyerekcsíny, max 1 szaktanári.

2015. dec. 3. 21:36
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem csíny. Ahogy látom, a cél az volt, hogy mindenki előtt megalázzák "az idegent". Sajnos már mindennapos az általános iskolákban is a "te bevándorló" meg hasonló megjegyzések.

Ezt nem lehet annyival elintézni, hogy egy csíny. Ha az elkövető, nem tudta, mekkora súlya van a tettének, akkor azt nem egy ejnye-bejnyével fogja tudatosítani magában.

2015. dec. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Csíny? Gúnyolódni a másikon és kihasználni, hogy nem érti miről van szó? Lelkileg nagyon sérült az, aki szerint ez vicces. Szerintem felháborító és szülőként mélységesen csalódnék a gyerekemben, ha szerinte egy ilyen tett vicces és nem elítélendő.
2015. dec. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
76%
Egyetértek az előttem szólókkal, ez túlmegy a csíny fogalmán. Még, ha magyarul értő osztálytárssal tette volna, talán enyhébbnek lehetne nevezni, de így, más származású volt a gyerek, még kicsit "kegyetlenebb" is. Valószínűleg azért csinálta, hogy a társai jót röhögjenek ezen, ergo megalázta a másik kisgyereket, aki azt várta, hogy kedvességet kap, cserébe pedig a gyermeked megalázta. Lehet, hogy neked így olvasva és átgondolva nem tűnik komolynak, de hidd el nekem, egy gyereknek az ilyen mérhetetlenül rosszul tud esni.
2015. dec. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
A csíny az lett volna, ha kitesz a terem közepére egy adag Oreót, az egyikben fogkrém van, aztán eszegetnek, és valaki persze megszívja, de a végén mindenki jót nevet. Most hogy egy valakit kipécéz és ráerőszakolja, az f***ság.
2015. dec. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mennyire jogos, el tudnék képzelni olyan helyzetet is ahol az meg olyat is ami nem, de inkább az utóbbi tűnik valószínűnek.
2015. dec. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nezd a jo oldalat: ha a polgarmester fiat viccelte volna meg, ma nem kellene iskolaba mennie.
2015. dec. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!