Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyarországon van olyan...

Magyarországon van olyan fősuli vagy egyetem ahol gyerekpszichologiát tanitanak?

Figyelt kérdés
És még azt szeretném megtudni,hogy milyet átlaggal vesznek fel ilyen suliba?meg aki gyerekpszichologus vagy csak sima pszichologus annak milyen tapasztalatai vannak?mit kell tudni még az ilyen iskolákról?meg ilyen információitok vannak azt légyszi oszátok meg velem!
2010. márc. 22. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem normális pszichológiát kell először tanulnod, azután szakosodhatsz. Ahoz,hogy ne fizess, szerintem minimum 4-es átlagnak kell lenni. Gondolom..

A pszichológiai szakon (is) tanulsz majd olyat,hogy fejlődéslélektan, na az pont neked való, mert az embriótól a halálozásik leírja neked a dolgokat majdnem 600 oldalban.

2010. márc. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először pszichológusnak kell tanulnod, utána szakosodhatsz gyerekekre. Mivel a pszicho elég "divat-szaknak" minősül, igen magasak szoktak lenni a ponthatárok.
2010. márc. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!