Andragógia ELTE?

Figyelt kérdés
megéri oda menni? sokan irtak regebben hogy büfészak. Ha az lenne akkor az ELTE miert indit? miert kell 430 pont? ha semmire se jo?

2015. dec. 15. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A pontszám a jelentkezőktől függ. Egy "könnyű", divatos, felkapott szakra többen jelentkeznek, olyanok is, akiknek magas a pontszáma, ezért lesz magas a ponthatár. A ponthatár nem határozza meg a szak nehézségét. Pl. a pécsi orvosira 403 pont kellett. Szerinted a pécsi orvosi akkor könnyű és haszontalan mert csak 403 pont kellett a bejutáshoz?


Amúgy, az ELTE nem az egyetemek atyaúristene, vannak ott is kevésbé értékes szakok. Azért, mert az ELTE indítja, még lehet "büfészak".


Nem az én tisztem megítélni, hogy hasznos szak-e az andragógia. Viszont: mi a célod vele? REÁLIS ez a cél? Ha ezekre nem tudsz egyértelmű választa adni, akkor nem való neked az anragógia és "büfészakossá" válnál, aki csak azért megy egyetemre, mert jobb ötlete nincs, de azért diploa legyen.

Olyan szakra ne menj, amivel nem lesz munkád. De ha szerinted reális, hogy te kapsz ezzel a diplomával majd egy jó kis munkát, akkor vágj bele.

2015. dec. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én máshol végeztem, de kaptam munkát azonnal. Sőt, azóta is folyton zaklatnak a HR-esek, hogy menjek ide vagy oda dolgozni. Pedig nincs is jó nyelvtudásom.
2015. dec. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!