Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek kirugnak ezert az...

Szerintetek kirugnak ezert az iskolabol?

Figyelt kérdés
8.os vagyok ,3 hetet logtam a sulibol ,es amugy is utalnak a tanarok ,tavaj rendorsegi ugyem volt az iskolaban... es hat iden sem volt a legjob a magatartasom. Kb hetente fogtak meg cigizesert a szunetben ,verekedesek ,meg szemtelen vagyok sokszor a tanarokal. Holnap lesz egy fegyelmi targyalas. Szerintetek kirugnak majd?
2015. dec. 16. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.
2015. dec. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
igen
2015. dec. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Iskolakoteles koru vagy, nem tudnak kirugni, csak ha van masik iskola, ami atvesz (es ami nyilvan nincs).


Mondjuk a legjobb uton jarsz, hogy 18 eves korodra mar bortonviselt legyel, onnantol meg igazabol csak lefele vezet az ut. Majd jusson eszedbe milyen meno dolog volt az iskola remenek lenni, amikor egy mocskos csatornaban arccal lefele elverzel, mert valami hasonszoru hajlektalan pajtasod leszurt fel liter tablettas borert.

2015. dec. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mar 16 eves vagyok. Csak azt kerdeztem h szerintetek ki e rugnak . Nem azt h az ellenszenvedet itt vezesd le .bar gondolom teged sokat verhetek anno az iskolaban.sajnalom.
2015. dec. 16. 12:57
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

16 eves elmultal? Az remek, akkor szepen kitesznek, azt' boldogulj ahogy tudsz.


Mellesleg felreertettel: nem ellenszenvrol van szo, hanem a realitasrol. Ahova en jartam, ott nem verekedessel dontottek el, ki a nagyobb bika, talan mert az allatoknal egy kicsit civilizaltabbak voltunk. Te nem vagy az...

2015. dec. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen papi biztos igazad is van :) mondom sajnalom h sulis korodban elvetek a 10orais dobozodat :( meg h wcbe nyomtak a fejed.. itt bemeselheted h nem igy volt ,de csak te tudod a szived mejen ,hogy igy volt :(
2015. dec. 16. 14:50
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, jogyerek, csinald csak, ugyis kell a kozmunkas, aki epiti a stadiont ehberert. Nem kell nekem hinni, lenezhetsz, hihetsz rolam amit akarsz, de tudod a realitas az, hogy beloled egy sz*ros csicska lesz, aki a 180 kilos cigo maffiafonoknek tartja a s**get a sitten, belolem meg nem az lett.
2015. dec. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
"Nagy az isten állatkertje, de kicsi a kerítés"
2015. dec. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogyan alakultak a dolgok, kérdező? Kirúgtak az iskolából?
2022. jan. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!