Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » DEBRECEINEK! Kb. hanyas...

DEBRECEINEK! Kb. hanyas átlaggal lehet bekerülni a debreceni Tóth Árpád gimnáziumba? Milyen a társaság? Mennyire szeretik ott a "vidékieket"?

Figyelt kérdés

2015. dec. 17. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
A felvételi legalább 70-80 pontos legyen, a vitt jegyek: közel a kitűnőhöz, a szóbelin pedig jól kell szerepelni.
2015. dec. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én oda járok és kolis vagyok:) Semmilyen megkülönböztetésben nem részesülünk azért,mert nem Debrecenben lakunk:) Legalább 4,5 fölötti átlag,kb 70 pontos központi és maxos szóbeli sem árt..:) Nagyon szeretek odajárni,a társaság szuper!*-*
2015. dec. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 O'Brien válasza:

Szia! :)

A szükséges átlag mindig az azévi mezőnytől függ, (mennyire volt nehéz a központi.) De kb. 70-80 pont elég szerintem.

A szóbelin tényleg jól kell teljesíteni, de valamennyi tanár nagyon kedves és segítőkész, ha rendesen felkészültél, nincs mitől tartanod. (Nekem speciel annyira remegett a kezem, hogy nem tudtam kivenni a tételem a borítékból, de a bent lévőknek sikerült megnyugtatniuk.)

A társaságot nagyon szeretem, az osztálytársaimmal hamar megtaláltuk a közös hangot. Persze ez szerencse-függő, itt is vannak barátságtalan vagy nagyképű egyének, de túlnyomórészt kedves emberekkel találkoztam.

Vidéki vagyok és kolis, és senkit sem érdekel. :D Legfeljebb annyiban mutatkozik meg, hogy valamilyen összejövetel alkalmával a megmaradt kaját a kolisoknak adományozzák, merthogy szegények éheznek. :P

Gondolom a tanárok is érdekelhetnek.

A legtöbb tanár intelligens és segítőkész, ráadásul még humoruk is van. :) Van egy-kettő, akit ki nem állhatunk, de ha szerencséd van, nem fogod ki őket. ;)

Erős iskola, sokat kell tanulni, de nem lehetetlen. Az esetleges kellemetlenségeket ellensúlyozza a társaság, a tanárok, maga a hangulat.

Kissé elfogult vagyok, mert nagyon szeretek itt tanulni, de remélem azért segítettem.

Ha bármi kérdésed van a kolival, a sulival kapcsolatban, írj nyugodtan privátot.

Üdv, egy TÁG-os :)

2015. dec. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ☺
2015. dec. 19. 17:10
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem haragszol,nem TAGoskent irok,azonban megprobalom osszeszedni azokat,amiket hallottam.

A real szakokat dicserik,jok a tanarok. A humant mar kevesbe,az osszes ilyen jellegu osztalyba jaro ismerosom elment mashova. A nyelvoktatast kifejezetten szidtak,foleg egy-ket tanart(errol inkabb privatban).

Egyebkent osszessegeben nem lehet rossz suli,nekem pl a nyilt nap anno nagyon tetszett. Rossz tanarok meg hulye osztalytarsak pedig ugyis minden suliban vannak.

Sok sikert a felvetelihez,remelem,sikerul bekerulnod az elsokent megcelzott suliba!:)

2015. dec. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!