Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pontosan mikor is indul a...

Pontosan mikor is indul a 2016-os évi általános felvételi eljárás?

Figyelt kérdés
Elvileg már el kellett volna indulnia, nem?

2015. dec. 21. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is el kellett volna már. Erre várok már jó ideje. Szóval örülnék ha elkezdődne végre mert még nem döntöttem hogy hova jelentkezek és meg kéne nézzem a központi ponthatárokat :D

Reménykedjünk :)

Te hova szeretnél jelentkezni? :)

2015. dec. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A központi ponthatárok már megvannak

[link]

2015. dec. 21. 15:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem is láttam. Valahogy elsiklottam felette. Köszönöm ^^

Úgy tűnik le kell mondanom a pszichológiáról. Újra kell érettségizzek de nem lesz meg ennyi pont. Úgyhogy akkor nem tudom mit kezdjek magammal :(

Nevetséges hogy csak emelni tudják. Bezzeg a kisebbségnek jár minden sza*rért a pont. :@

Nem vagyok rasszista de ez így van. Aki tanulni akar azzal csesznek ki. :/

Jó oké. Szűrik hogy csak a legjobbak menjenek egyetemre de már lassan el kell érni a maximális pontszámot minden szakon.

Bocsi a véleményért :D

2015. dec. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem aktuális már a kérdés
2015. dec. 23. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!